Letnia promocja, z Kaufland Card

9 lipca 2023

Już w czwartek 29 czerwca rozpoczyna się kolejna letnia promocja, w której mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu lojalnościowego Kaufland Card. Jej celem jest zachęcenie klientów do oszczędzania z Kaufland Card podczas letnich zakupów. Tego lata posiadacze Kaufland Card będą mieli wiele okazji do skorzystania z wielu specjalnych ofert i kuponów, które będą dostępne w gazetki promocyjne i aplikacji z symbolem słońca.

Kampania nosi nazwę "Oszczędzaj i wygrywaj z Kaufland Card", ponieważ oprócz atrakcyjnych kuponów i obniżek, Kaufland przygotował także wyjątkowe nagrody dla klientów. Pierwsze tysiąc osób, które zarejestruje się na stronie www.kaufland.pl/mistrz i korzystając z Kaufland Card, oszczędzi najwięcej podczas zakupów, otrzyma atrakcyjne nagrody - karty podarunkowe o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepach Kaufland. Pozostali uczestnicy mają szansę na zdobycie dodatkowych ekstrakuponów, które umożliwią dalsze oszczędności przy użyciu Kaufland Card.

Kaufland Card to program lojalnościowy, który oferuje użytkownikom wiele korzyści. Można do niego dołączyć i korzystać na dwa sposoby - za pomocą aplikacji Kaufland lub fizycznej karty wykonanej z plastiku z recyklingu. Co więcej, na jedno konto mobilne można podłączyć maksymalnie pięć kart, dzięki czemu cała rodzina może zbierać punkty na jednym koncie. Informacje o aktualnych ofertach z Kaufland Card są wysyłane co tydzień w formie newslettera do klientów, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną. Taką zgodę można wyrazić w profilu klienta po zalogowaniu się na swoje konto Kaufland Card w aplikacji, na stronie internetowej lub na terminalu w sklepie Kaufland.

Autor

Magdalena Chojnacka

Redakcja nabiciwmbank.pl

To może Cię zainteresować