Lewiatan - oszczędzaj z gazetkami

17 lutego 2018

Lewiatan jest ogólnopolską siecią sklepów spożywczych i wielobranżowych, z którą dziś mamy do czynienia we wszystkich większych miastach w Polsce. Opiera się na systemie franczyzowym i może dzięki temu zaproponować swoim klientom setki oryginalnych produktów.

Wśród tych najważniejszych znajdują się zarówno warzywa, owoce oraz pieczywo, jak i różnego rodzaju produkty spożywcze, chemia gospodarcza, artykuły higieniczne, kosmetyki, a nawet artykuły dla zwierząt. Sama sieć lewiatan narodziła się w roku 1994. Początkowo miała formę organizacji, której zadaniem było zrzeszanie kupców oraz handlowców. Z czasem doszło jednak do przekształceń, które zadecydowały o jej współczesnym charakterze i już rok później mieliśmy do czynienia ze spółką akcyjną, która podjęła decyzję o konkurowaniu z firmami z zagranicy charakteryzującymi się zbliżonym profilem handlowym. Dzięki dobrej strategii marka systematycznie rosła w siłę i dziś mamy już do czynienia z siecią ogólnokrajową, która posiada ponad 3 tysiące sklepów, w których zatrudnienie znajduje nawet 27 tysięcy pracowników.

Lewiatan – gazetka

Najważniejszym zadaniem, jakie stawia sobie Lewiatan, jest pomaganie i wspieranie kupców, którzy właśnie dzięki funkcjonowaniu w sieci mogą mówić o większych niż dotychczas możliwościach, aby spełnić oczekiwania nawet tych klientów, którzy są znani z dużych wymagań. Oczywiście, nie byłoby to możliwe, gdyby nie rzetelna praca bazująca na dążeniu do tego, aby dostarczać odbiorcom produkty wysokiej jakości. Lewiatan to także miła obsługa i profesjonalne doradztwo, które przydaje się podczas zakupów. Te stają się jeszcze łatwiejsze dzięki gazetkom promocyjnym.

Oferty promocyjne

Można z nich dowiedzieć się, jak zrobić zakupy, które będą nie tylko dobre, ale również tanie. Warto zatem zapoznać się z nimi, jest to bowiem sposób na skorzystanie z wyjątkowych promocji wyróżniających Lewiatan na tle innych sklepów. Warto mieć na uwadze i to, że pod szyldem Lewiatan kryje się także marka własna łatwa do rozpoznania choćby dlatego, że jest oznaczona z wykorzystaniem żółtej litery L na niebieskim tle.

Pod marką tą kryją się produkty, które charakteryzuje nie tylko wyjątkowo wysoka jakość, ale i atrakcyjna cena. Obecnie można korzystać już z ponad trzystu różnorodnych produktów oznaczonych w ten sposób liczba ta rośnie jednak systematycznie. Ciekawa jest także strona internetowa firmy, która obfituje w ciekawe materiały tworzone z myślą o klientach. Warto wspomnieć choćby o programie „Gotuj z Lewiatanem”, dzięki któremu można się przekonać, że gotowanie jest proste i nie wymaga skomplikowanych składników.

Autor

Justyna Wróbel

Redakcja nabiciwmbank.pl

To może Cię zainteresować