Kaufland wprowadza zdrową żywność

18 lutego 2018

Kaufland zdecydował się na to, by do swojej sklepowej oferty wprowadzić także produkty, które będą należy do zdrowej żywności. To między innymi doskonała wiadomość dla wszystkich klientów, którzy na co dzień interesują się właśnie aktywnym stylem życia a także chcą sięgać po zróżnicowane diety. Co więc będzie można znaleźć wśród nowych produktów przygotowywanych przez sklepy Kaufland?

Kaufland - zdrowa żywność

Na półkach sklepowych w sieci Kaufland od jakiegoś czasu będzie można znaleźć artykuły K-Bio, które oferują nam produkty ekologiczne. W składzie tych produktów nie znajdujemy wzmacniaczy smaku, barwników, chemicznych dodatków. Wszystkie składniki przygotowywane są w taki sposób, by pochodziły z norm rolnictwa ekologicznego. To sprawa bardzo ważna, ponieważ jest często tak, że firmy produkujące żywność kłamią i zapewniają nas o tym, że nie używają chemicznych nawozów mineralnych. W praktyce jednak wygląda to jednak tak, że te nawozy są jednak używane i niestety nie można być pewnym jakości produktów. Jeśli chodzi o K-Bio mamy gwarancję, że taka sytuacja w tym przypadku nie ma miejsca i ten oferowany nam produkt rzeczywiście jest ekologiczny.

Produkty wysokiej jakości

Co znajdziemy pośród produktów ekologicznych jakie przygotowuje dla nas sieć Kaufland? W sumie obecnie przygotowana jest już pokaźna oferta, ponieważ w sprzedaży znajdujemy aż 35 zdrowych produktów. Wśród tych propozycji jakie tam się znajdują wymienić można makaron pełnoziarnisty, musli pełnoziarniste, jogurt naturalny, płatki owsiane górskie, soki, ryż brązowy czy mieszankę płatków z pięciu zbóż. Oprócz tego w sklepach Kaufland proponowane są również ekologiczne owoce, warzywa, zboża, kawa czy soki owocowe. Wybór doskonałych produktów jest tam rzeczywiście znaczący i każdy będzie mógł sięgnąć po atrakcyjny dla siebie asortyment.

Kaufland to już kolejny sklep, który do swojej oferty wprowadza żywność ekologiczną. Nie powinno to nikogo zaskakiwać, ponieważ w naszym kraju zainteresowanie takimi produktami z roku na rok jest coraz większe. Przede wszystkim trzeba podkreślić, że nasi rodacy zaczynają zmieniać swoje żywieniowe nawyki. Zaczynają nasi rodacy coraz chętniej przechodzić na diety niskokaloryczne a także decydują się na to, by aktywnie spędzać czas. Zdrowe żywienie już nie jest sprawą niszową, nie jest modą, ale przede wszystkim wynika z coraz większej świadomości Polaków.

Odwiedź nasz sklep Kaufland w Warszawie i przekonaj się jakie ekologiczne produkty tam na Ciebie dziś czekają. 

Autor

Justyna Wróbel

Redakcja nabiciwmbank.pl

To może Cię zainteresować