Gazetki Selgros

21 lutego 2018

Selgros - najlepsza hurtownia dla przedsiębiorców

Selgros to sieć hurtowni dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gastronomiczną, handlem detalicznym, cateringiem, hotelarstwie. Otwarcie pierwszego sklepu w naszym kraju nastąpiło w lipcu 1997 na terenie Poznania. Z czasem firma rozszerzyła swoją działalność i stworzyła sklepy w kolejnych miastach. Marka należy do niemieckiego holdingu Transgourmet, który zajmuje się hurtowym sprzedawaniem produktów żywnościowych. W roku 2015 otwarte zostało w Ożarowie Mazowieckim pierwsze centrum logistyczno – magazynowe. Firma zajmuje się dostawą żywności, wyposażenia dla kuchni i ośrodków żywienia o profesjonalnym charakterze.

Gazetka Selgros

Selgros to sieć hurtowni dla przedsiębiorców, którzy zajmują się gastronomią, handlem detalicznym, cateringiem, hotelarstwem oraz dla instytucji opieki społecznej czy placówek oświatowo – wychowawcze. Oferta jest tam rzeczywiście doskonała. Mamy tam miedzy innymi warzywa, owoce, świeże mięso, wędliny, ryby, konserwy, słodycze a także zestaw produkt chemicznych środki czystości, kosmetyki. Zróżnicowane produkty sprawią, że każdy będzie mógł wybrać dla siebie interesujący go produkt. Oferta przygotowana jest przede wszystkim pod kątem przedsiębiorców. Warto będzie między innymi zaglądać do oferty przygotowanej w gazetkach reklamowych sieci. Tam będzie można zobaczyć jakie produkty oferowane są w promocjach. Dzięki temu będzie można również na zakupach nieco więcej oszczędzić.

Ceny hurtowe

Obok oferty spożywczej również przemysłowe artykuły przygotowane są tam świetnie. Znajdziemy produkty odzieżowe, wyposażenie domu, sprzęty elektroniczne, nowoczesne narzędzia i akcesoria samochodowe, artykuły szkolne, zabawki. Możliwości jest rzeczywiście wiele, każdy będzie w stanie znaleźć dobre dla siebie produkty. Warto także podkreślić, że ten oferowany asortyment jest tam na najwyższym poziomie. Wszystkie produkty wyróżniają się dobrym smakiem, jakością wykonania. Wszystkie ceny są atrakcyjne, dzięki czemu będzie można liczyć na zakupy w dobrej cenie.

zobacz https://intermarche.okazjum.pl/

Selgros otwarty jest na potrzeby wszystkich przedsiębiorców prowadzących sklepy. Nie będzie problemów z dokonaniem zakupów hurtowych, dzięki którym będzie można kompleksowo wyposażyć sklep i przygotować się na potrzeby klientów. Można również oczekiwać na to, że Selgros sam zgromadzi wybrane przez nas produkty i następnie będzie mógł je dostarczyć pod wskazany dla klientów adres. To wygoda, jeśli ktoś nie chce samemu przewozić dużych zamówień czy nie ma czasu na wędrówki po hali Selgrosu.

 

 

 

Autor

Magdalena Chojnacka

Redakcja nabiciwmbank.pl

To może Cię zainteresować