Kaufland - gazetki promocyjne

28 lutego 2018

Kaufland to bardzo popularna sieć sklepów w naszym kraju. Rozpoznawalna przez miliony Polaków, którzy właśnie tam każdego dnia kupują najbardziej potrzebne artykuły. W ofercie sklepów można znaleźć praktycznie wszystko co będzie nam potrzebne do codziennego życia. W sklepach Kaufland będzie można znaleźć produkty spożywcze, środki czyszczące, kosmetyki, artykuły dla zwierząt, świeże pieczywo, mięso czy sery.

Kaufland to sieć powiązana z grupą Schwarz, która powstała w roku 1984. Od tamtej pory sieć cały czas się rozwija i obecnie znajdziemy ją w kilkunastu różnych krajach. Oczywiście przede wszystkim w Niemczech a oprócz tego w Polsce, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii. W Polsce prowadzone są liczne sklepy (164) i również 3 centra dystrybucyjne.

Kaufland gazetka

Kaufland chce oczywiście odpowiedzieć na wyzwania współczesnego rynku i stawia na wysoką jakość produktów, które oferowane są również w atrakcyjnych dyskontowych cenach. Dzięki temu jest to sieć popularna wśród milionów naszych rodaków, którzy regularnie robią tam zakupy. Na pewno miła i profesjonalna obsługa również przyciąga do tej sieci klientów.

Promocje w marketach

Warto zauważyć, że z pomocy sprzedawców i doradców będzie można skorzystać praktycznie w każdej sytuacji. W sieci znajdziemy również gazetki promocyjne, dzięki którym będzie można zapoznać się z ofertami promocyjnymi, dzięki którym będzie okazja do tego, by zakupy zrobić nieco taniej. Oczywiście z gazetek promocyjnych dowiemy się po jakie produkty można i warto sięgnąć.

Firma Kaufland chcąc oferować klientom doskonałe produkty zaczyna także promować marki własne, które są połączeniem świetnej jakości z niską ceną. Połączenie tych cech sprawia, że nawet jeśli klient nie ma zasobnego portfela będzie mógł pozwolić sobie na te produkty świetnej jakości. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek własnych wymienić należy K-Classic, K-Bio oraz Excuisit.

Klienci, którzy regularnie pojawiają się w Kauflandzie zauważą, że marka stara się dbać również o środowisko naturalne i społeczności lokalne. Promowane są przez nią postawy, które mają wpływać pozytywnie na nasze otoczenie. Dlatego regularnie doprowadza się do selekcji sprzedawanych artykułów, dzięki temu wspiera się dbałość o człowieka, zwierzęta i przyrodę, prowadzi się również sprawiedliwy handel wspierają program FairTrade, który ma chronić zasoby leśne oraz morskie. W gazetkach Kaufland będzie można również znaleźć propozycje różnorakich potraw jakie można sobie przygotować, w formie przejrzystych przepisów. Kaufland stara się być inspiracją dla swoich klientów.

Sprawdź godziny otwarcia sklepu stacjonarnego sieci Kaufland.

Autor

Michał Gawron

Redakcja nabiciwmbank.pl

To może Cię zainteresować